פרויקטים
מקלחונים
חיפוי זכוכית

פרופיל החברה

א.א. מראות בע"מ, דור שלישי בענף הזכוכית מתמחה בתכנון שיווק, ייצור והתקנה של מגוון מוצרי זכוכית בהתאמה אישית החברה נחשבת למובילה בתחום הזכוכית בישראל והיא אחראית לשורה של חידושים משמעותיים בענף. א.א. מראות מסייעת בידי לקוחותיה הפרטיים והעסקיים, אדריכלים ומנהלי                        קרא עוד ...
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

מקלחונים

אולי זה יפתיע אתכם, אבל 'מקלחת' אינה המצאה חדשה והפטנט הזה בגרסאות שונות מלווה את המין האנושי עוד מימי קדם. בחפירות ארכיאולוגיה בטורקיה התגלו חדרים ייעודים שהותקן בהם 'ראש מקלחת' שמתוארכים למאה החמישית לפני הספירה.

מקלחון או אמבטיה?

אחת הדילמות הנפוצות בעיצוב פנים, בעיקר כשמתכננים חללים בדירות קטנות, היא השאלה אם להסתפק במקלחון או להתעקש על הרכבת אמבטיה מלאה. סטטיסטית, רוב האנשים כמעט שלא משתמשים באמבטיה והיא יוצרת אילוצי מקום ותכנון. לכן בהרבה דירות קטנות אנחנו רואים שמקלחונים מחליפים את האמבטיה המסורתית וגם במקרה שיש העדפה לאמבטיה כמעט תמיד יהיה מדובר בפתרון היברידי שכולל מקלחון משולב,  או כפי שהוא מכונה בעגה המקצועית 'אמבטיון'. אמבטיה שמצוידת במקביל גם במקלחון ונסגרת בווילון. בדירות מעוצבות ומושקעות נהוג להחליף את הווילון בקירות זכוכית שגם נותנים פתרון אסתטי יותר, גם יעילים במניעת הצפות בחלל חדר הרחצה וגם קלים לניקוי ואחזקה.

עולם שלם של מקלחונים

מלבד האמבטיון קיימים בשוק עוד שני טיפוסים עיקריים של מקלחונים.

מקלחוני קיר, שמשתמשים בצורה המקורית של החדר ומעוגנים בקיר זכוכית אחד בין שני קירות. לרוב הם ינועו על מסילה כדי לפתוח ולסגור אותם.

הטיפוס הנפוץ השני של מקלחונים הוא המקלחון הפינתי שמוטמע בפינת החדר ולרוב מתפרש בצורת האות ר' עם שני קירות זכוכית שמשלימים לריבוע מושלם.

מידע נוסף על מקלחוני זכוכית תקבלו ב-א. א. מראות המומחים לעבודות זכוכית: 03-9618883
לגלישה באתר בגרסת האינטרנט